Videopozvánka na koncert

Dámy a pánové, přátelé, lidé dobré vůle!

 

Herec Jiří Suchý, olympionička Kateřina Neumannová, operní pěvkyně Pavlína Senić, vědkyně Eva Syková, novinářka Michaela Lejsková a zpěvák Petr Bende Vás srdečně zvou na benefiční koncert pro Charitativní, vzdělávací a duchovní centrum s kaplí Panny Marie bolestné s přilehlým meditačně-relaxačním  areálem.

 

Výše zmíněná stavba má napomáhat:

- v oblasti charitních projektů - chudým a opuštěným dětem ve spolupráci s Oblastní charitou Hodonín a dětem a mládeži v dětských domovech ve spolupráci s Nadací Kopretina;

- v oblasti osvěty - podpoře rodin ve spolupráci s Centrem pro rodinu a sociální péči Brno;

- v oblasti spirituálních potřeb spoluobčanů - věřícím, kteří se roky schází v sále nesvačilského obecního úřadu, protože jim schází místo k setkávání, v pastorační péči Římskokatolické farnosti Moutnice.

 

Spojte, prosím, příjemné s užitečným, a přijďte nás podpořit. Jistě se vstupenka na krásný koncert může stát i vhodným dárkem pro Vaše drahé a známé.

 

Také zdvořile prosíme o další rozšíření této pozvánky, neboť dobré skutky pomáhají druhým a nám přináší radost. :-) Přeposílejme, sdílejme na sociálních sítích, zvěme, podpořme...

 

Pokud se nemůžete zúčastnit koncertu, ale rádi byste pomohli, přispějte prosím na: 2300338440/2010, variabilní symbol 2305002014. Pro více informací navštivte stránky koncertu: beneficemoutnice.cz nebo přímo stránky kaple: kaplenesvacilka.cz.

 

Velké díky za Vaši pomoc, které si vážíme!

Za přípravný tým projektu Mgr. René Václav Strouhal, statutátní zástupce pořádající organizace a duchovní otec