Ohlášky V TÝDNU OD 3. ČERVNA 2018 DO 10. ČERVNA 2018

4.6.

ZA RODINU SURMANOVU

5.6.

Památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka

6.6.

7.6.

ZA PANÍ MUDR. ČERMÁKOVOU, MANŽELA JAROSLAVA A RODINU

8.6.

Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

ZA RODINU ŽIVOU A ZEMŘELOU PAZDERSKOU

9.6.

Památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie

10.6.

10. NEDĚLE

V MEZIDOBÍ

ZA STÁRKY A ZA FARNÍKY

TE DEUM A SVÁTOSTNÉ POŽEHNÁNÍ

* Středa 6.6.: v 19:30 hodin ve farním sále domluva s rodiči na první svat přijímání.

* čtvrtek 7.6.: svátostné návštěvy nemocných. od 17 hodin adorace a zpovídání.

* PÁTEK 8.6.: V 18:30 HODIN V MOUTNICÍCH SPOLEČNÁ PŘÍPRAVA PRVOKOMUNIKANTŮ.

* NEDĚLE 10.6.: svatobarnabášské hody. SBÍRKA NA FARNOST. křest antonína strouhala.

---------------------------------------------------------------------------------------

* změny v ustanovení: farnost těšany bude spravovat otec františek trtílek namísto farnosti klobouky a krumvíř. rozhodl tak otec generální vikář z vlastní iniciativy kvůli dostatečnému prostoru pro dostavění technologicky náročné kaple a pro četné zdravotní problémy otce reného. TEN zůstává farářem v moutnicích a kaplanem mládeže modřického děkanství.

DO VÝMĚNY KNĚŽÍ BUDE ŠE DLE ZAVEDENÝCH POŘÁDKŮ. OTEC FRANTIŠEK OHLEDNĚ HOSPODAŘENÍ I PASTORACE SI PAK VŠE ROZHODNE SÁM.

MÁM RÁD TĚŠANSKÉ FARNÍKY A NEMÁM RÁD LOUČENÍ. PROTO UVEDENÁ ZMĚNA PROBĚHNE BEZ ROZLUČKY A VZÁJEMNÉHO DĚKOVÁNÍ.

* POVZBUZENÍ: SVÉ DĚTI A SVÁ VNOUČATA PŘIVÁDĚJTE CO NEJČASTĚJI K DOBRÉMU PÁNU JEŽÍŠI! MÁTE ZODPOVĚDNOST ZA JEJICH SPÁSU!

* ZA FARNOST: SLÁVA OTCI.